Вівторок
21.09.2021
22:47
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Лубенський ЗДО № 12

"Червона Шапочка"

Головна Реєстрація Вхід
Умови вступу »
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 19

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Прийом дитини до дитячого садка.

 Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік за місцем проживання дитини, що потребує місце в  закладі дошкільної освіти. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості. Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи в дошкільному навчальному закладі з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.
Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

Для зарахування дитини до дошкільного закладу необхідні документи :

1. Заява від батьків для зарахування дитини до дошкільного закладу.

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма №63).

4. Справка з дитячої поліклініки.

5. Батькам необхідно мати паспорт  і свідоцтво про народження дитини (та дві копії)

  Між  закладом дошкільної освіти № 12 в особі директора  Бородай Л.П., діючої на підставі Статуту ЗДО, з однієї сторони і батьків або осіб, які їх заміняють укладається «Батьківська угода». Групи у нашому дитячому садку комплектуються за віковими ознаками (одновіковіі ).

                                        Порядок оплати за харчування дитини:

- оплата вноситься по квитанції до 15 числа за місяць на перед;                        

- перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;                                                                          

- батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю;                                    

 - пільгова оплата за дошкільний заклад надається після подачі  завідувачу дошкільного закладу відповідних документів на пільгу.

 Перерахунок відбувається з моменту подачі документів;                                   

- у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні повідомити про це вихователя.

                                                                     Заклад дошкільної освіти працює за п’ятиденним робочим тижнем

Вихідні дні субота, неділя, святкові.

Щоденний графік роботи дошкільного навчального закладу з 7.00 до 19.30 
  УВАГА!

   Перш ніж вести дитину в дошкільний заклад, перевірте, чи відповідає її костюм порі року і температурі повітря. Прослідіть, щоб одяг дитини не був дуже великим і не сковував її рухів. В правильно підібраному одязі дитина вільно рухається і менше стомлюється. Зав'язки і застібки повинні бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити. Взуття повинне бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і взуватися. Носова хустка необхідна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.


  Перед тим, як іти з дитиною до дитячого садка, перевірте чистоту її тіла та одягу. Зверніть увагу на те, чи повністю здорова дитина: не підвищена температура, чи немає яких-небудь ознак нездужання. При підозрі на хворобу ні в якому разі не ідіть з дитиною до дитячого садка, а викличте лікаря додому.

  Прийшовши у дитячий садок, ви повинні особисто передати дитину в руки вихователю групи. Не ризикуйте життям і здоров'ям своїх дітей, доручаючи їх старшим дітям (до 14 років) і дорослим у нетверезому стані.

  У групову кімнату батьки можуть зайти тільки з дозволу завідуючої або вихователя, а також у День відкритих дверей. Приходьте за дитиною у чітко визначений час. Мала дитина дуже переживає, якщо батьки затримуються.

  Вдома, в сім'ї чітко дотримуйтеся режиму, заведеного для дитини працівниками дитячого садка по відношенню до харчування, сну, ігор, виконання особистих гігієнічних навичок.

  Терміново повідомляйте працівників дитячого садка про кожне захворювання дитини або про появу інфекційної хвороби в сім'ї, квартирі, будинку, де проживає дитина. Тільки спільними зусиллями сім'ї і дитячого закладу можливо забезпечити правильний розвиток і здорове виховання дитини. Слідкуйте за чистотою голови дитини, оглядайте кожного дня на педикульоз.  Виконуйте вказівки вихователя і медпрацівників.

   Всі зауваження по роботі дитячого закладу повідомляйте завідуючій, старшій медсестрі або вихователю своєї групи.

 

 

Пошук

Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Друзі сайту

Форма входу